Sayfalar

30 Ağustos 2012

Bartın Web Tasarım

Web tasarım Bartın dahil bütün şehirlermizde, web sitesi kurmak yoluyla hizmet yada ürünlerin tanıtımı ve pazarlanması konusunda artan rekabetten dolayı çok büyük önem kazanmıştır.

Bartın'da web sitesi kurmak için yada varolan sitenize yeni nesil HTML5 ve CSS3 kodları ile W3C standartlarına uygun seo uyumlu web tasarım yaptırmak için bizimle iletişime geçebilir, size uygun web sitesi şablonları örneklerine demo sayfamızdan göz atabilirsiniz.

Web sitesi yapma, e ticaret sitesi kurma ve seo danışmanlığı hakkında bilgi edinmek veya Bartın web tasarım hizmetimiz hakkında detaylı bilgi almak iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.

İlkbahar’da Bartın’da Çilek Festivali düzenlenir ve bölge halkı yazın habercisi sayılan bu festivala yoğun ilgi gösterir. El işi oymacılık bölgede gelişmiştir ve üretilen ahşap nesneler tezgahlarda yoğun ilgi görmekte ve satılmaktadır. Bartın Çayı üzerinde yapılan tekne gezileri ayrı bir keyiftir.

Bartın ülkenin kuzeyinde yer alır ve Karadeniz'e kıyısı bulunmaktadır. İl merkezinin adı da Bartın’dır ve ilin toplam nüfusu 184.178 kişidir. Bartın Karadeniz’e kıyısı olan yerler arasında turistler için gün geçtikçe daha çekici hale gelmektedir. Zengin bir mimari mirasa sahip olan Bartın, Norwich merkezli EAHTR üyesidir (Avrupa Tarihi Kentler ve Bölgeler Birliği). Bartın sakin bir şehir olup olağanüstü eski ahşap konaklara sahiptir. Ülkenin yeni illerinden bir tanesidir. Bölgenin tarihi Gamgas kabilesinin bölgede kurduğu yerleşim merkezi ile M.Ö. 1200’lü yıllara kadar gitmektedir.Takip eden asırlarda bölge Hitit, Frig, Kringens, Koza, Kimmerler, Lidya, Pers ve Makedonyalıların egemenliğine girmiştir. alan ve doğal taş şekillerinin görülebileceği iki mağarası ziyaret edilebilecek yerlerdendir. Bunlar, Çimağıl Mağarası ve Helva Köyü Buz Mağarası’dır.